2019-2020 sezonunda Mersin Süper Amatör Kümede Şampiyon olan Silifke Belediyespor, 2020-2021 Futbol sezonunda  ilçemizi Bölgesel Amatör Lig'de temsil edecektir. 15 Haziran 2019 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul sonucunda

Silifke Belediyespor yönetimi; Kulüp Başkanı Gürhan Dölek, Başkan Yardımcısı Alp Kadıoğlu, Genel Sekreter Halil Sarı, Muhasip Üye Mehmet Özel, Futbol dışı branşlar ve hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Selçuk Kuztaş, Altyapı ve tesislerden sorumlu yönetim kurulu üyesi Adem Karataş,Dış ilişkilerden sorumlu yönetim kurulu üyesi Sadık Çelik, yönetim kurulu üyesi Mehmet Gök ve yönetim kurulu üyesi Bayram Ali Yılmaz'dan oluşmuştur. Silifke Belediyespor'un teknik heyetinde Teknik Direktör Muzaffer Tozlu, Teknik Direktör Yardımcısı Ergin Ak, Kaleci Antrenörü Ali Çetin görev almaktadır.

Silifke Belediyespor Altyapısında ise, Mustafa Arslanoğlu, Fatih Sayım, Ufuk Topaloğlu ve Celal Arı görev almaktadır.

"Spor Futbol'dan ibaret değildir" sözünü dillere pelesenk eden yönetimce, futbol'un yanında tenis, basketbol, voleybol, atletizm, hentbol, karate, muay-thai, wu shu, tenis, bilordo ve daha bir çok spor branşında faaliyet göstermek üzere tüzük değişikliğine gidilmiştir.